Det Gode brød til kun 10 kr. og Kærgården smør til 12 kr. hos Rema 1000

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsavis fra Rema 1000 i Bjert og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud, hvor du kan spare penge på dagligvarer.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned til Rema 1000 i Bjert og gør en god handel!

Rema 1000: Det Gode brød til kun 10 kr.

Rema 1000 tilbyder Det Gode brød i forskellige varianter, herunder gulerod, solsikke og femkornsbrød, til en pris af kun 10 kr. Vægten varierer fra 360 til 950 g med en maksimal pris på 27,78 kr. pr. kg. Tilbuddet gælder fra søndag den 4. maj til lørdag den 10. maj.

Rema 1000: Kærgården smør til 12 kr.

Kærgården smør, både original og let variant, kan fås til kun 12 kr. for 200 g. Dette svarer til 60 kr. pr. kg. Tilbuddet er gældende fra søndag den 4. maj til lørdag den 10. maj.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.