Bjert Stationsvej 7 og 4 andre boliger er kommet til salg denne uge i Bjert - se boligerne her.

dato

5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Bjert. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

Bjert præsenterer to nye boligmuligheder med villaen på Bjert Stationsvej 7 og ejendommen på Engdraget 12 i Agtrup.

Villaen på Bjert Stationsvej 7 tilbyder en rummelig bolig på 185 m² fordelt over 6 rum. Denne ejendommen er beliggende på en generøs grund på 2072 m² og er prissat til 4.200.000 kr.

På Engdraget 12 i Agtrup findes en anden villa, som tilbyder 125 m² boligplads fordelt på 4 rum. Ejendommen kommer med en grund på 900 m² og har en pris på 1.895.000 kr.

Begge boliger er placeret i 6091 Bjert og byder på forskellige muligheder for købere, der ønsker at få en bolig i dette område.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga